Мистерика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Разказ на един моряк за смразяващи кръвта звуци

Go down

Разказ на един моряк за смразяващи кръвта звуци Empty Разказ на един моряк за смразяващи кръвта звуци

Писане by Георги Чет 21 Май 2015, 06:42

Това е история разказана наскоро в reddit от човек записал се като drizzt9889. Той твърди, че служи от 10 години в военноморските сили на САЩ. Казва, че в дългогодишната му кариера се е сблъскал един единствен път с тази загадка...и не желае повече никога да му се случва.

"Аз работя с комуникационното оборудване и прекарвам доста време просто в сканиране на радио честотите".

Разказ на един моряк за смразяващи кръвта звуци Frequency

"Преди две години бяхме на 30-40 морски мили от бреговете на Филипините, когато електричеството на кораба изгасна. Лампите, двигателите, всичко замря. Не казвам, че се случва често, но все пак се случва, така че не се разтревожих. И така, няма ток, светят само аварийните светлини, юпиесите захранват комуникационното оборудване докато инженерите възстановят захранването.

Аз върша обичайната си работа да сканирам честотите. Изведнъж улових нещо...най-ужасните, смразяващи звуци които съм чувал през целия си живот. Чувал съм какви ли не смущения, но това не приличаше на нищо чуто от мен до този момент. Косата ми настръхна и се почувствах много, много малък. Все едно бях там от часове и звукът бе пропълзял под кожата ми.

След около 5 минути звукът спря, а електричеството дойде."

Какво може да е било това? Някакво древно същество живеещо на дъното на океана?

http://misterika.blogspot.com/2015/05/blog-post_21.html
Георги
Георги
Главния
Главния

Posts : 1201
Join date : 10.04.2015

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите