Мистерика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Срещи с извънземни и НЛО

Go down

Срещи с извънземни и НЛО Empty Срещи с извънземни и НЛО

Писане by Траян Вто 22 Сеп 2015, 12:54

здравейте преди 5-6 години ми се случи нещо странно. Бях малак и станах през нощта за да ходя до тоалетна Very Happy .Та така погледнах аз през прозореца и виждам че нещо като прожектор е осветява дърветата на другата улица. Отключих вратата и си показах главата навън. Загледах се по добре и забелязах че този лъч като от прожектор идва от покрива ни. Лъчът се въртеше все едно има морски фар на къщата ни. :/ Не знам какво бе това ,но като разказах на нашите за това на сутринта. Те естествено не ми повярваха. То кои родители биха повярвали на дете което е на 7-8 години.
Траян
Траян
Читател
Читател

Posts : 8
Join date : 11.04.2015

Върнете се в началото Go down

Срещи с извънземни и НЛО Empty Re: Срещи с извънземни и НЛО

Писане by Траян Вто 22 Сеп 2015, 13:05

След 2-3 години се бяхме събрали семейството та празнувахме някакъв празник у нас. После дядо и баба се прибраха а мама простираше дрехите (това се случва към 11:00 - 11:30 вечерта) а аз си играех на компютъра. Тя ме вика да видя нещо бързо и ми казва че вижда летяща чиния. Тогава отидох на терасата и видях че на една полянка имаше светещи точки оформящи кръг тогава викнахме брат ми и баща ми а после и баба защото и тя бе будна. Аз се опитах да снимам тези светлини но те нищо не се виждаше на снимката само черен екран. Татко каза да запали колата и отидем да видим ,но мама каза ,че нали като сме празнували е пил малко и той се съгласи че е така. Гледахме точките със бинокъл и след около 20 минути се прибрахме. Аз бях много щастлив че виждам такова нещо. Smile
Траян
Траян
Читател
Читател

Posts : 8
Join date : 11.04.2015

Върнете се в началото Go down

Срещи с извънземни и НЛО Empty Re: Срещи с извънземни и НЛО

Писане by Траян Вто 22 Сеп 2015, 13:13

След 1 година по-късно когато още спях на едноетажно легло се събудих през нощта и видях някакво малко същество около 1.20-1.10 високо да стой до вратата и да ме наблюдава. Тогава аз изкрещях и се скрих под юргана. След около 20 секунди по-късно се показах видях че то вече не бе там. огледах се и станах и видях че по-малкия ми брат спи дълбоко на другото легло. После станах и отидох при родителите ми и им разказах за това и те казаха ,че може да съм сънувал но аз знам ,че не съм сънувал защото изкрещях.
Траян
Траян
Читател
Читател

Posts : 8
Join date : 11.04.2015

Върнете се в началото Go down

Срещи с извънземни и НЛО Empty Re: Срещи с извънземни и НЛО

Писане by Траян Вто 22 Сеп 2015, 13:21

След 2-3 месеца една нощ вече на втория етаж на двуетажното легло аз леко съм си отворил очите и виждам че нещо стой на стълбите на леглото и зад него има светлина тоест сякаш лампата в другата стая свети и то правеше нещо на краката ми. Аз си отворих очите широко и започнах да въртя глава леко на ляво на дясно не можех да мърдам нищо нито да дишам и да мога изкрещя. То забеляза че съм го видял лампата изгасна и то слезе надолу чу се тропот как нещо слезе от стълбите и започна да тича и след това аз вече можех да се движа. И от тогава аз вече имам бухалка под възглавницата си за всеки случай Very Happy . може би това да е била сънна парализа а може и да е било съвсем реално!
Траян
Траян
Читател
Читател

Posts : 8
Join date : 11.04.2015

Върнете се в началото Go down

Срещи с извънземни и НЛО Empty Re: Срещи с извънземни и НЛО

Писане by Траян Вто 22 Сеп 2015, 13:27

Веднъж сънувам как някой в Мистерика мисля ,че бе Георги написал ,че има някакви същества антилопи/гущери. Аз отварям очи и виждам една от тези която се движи по гардероба ми. Не мога да мърдам няколко секунди и когато почнах да се движа взех бухалката и започнах да я размахвам. Спрях и се сетих за сънната парализа какво означаваше и как я описват хората който са имали такива случки. А тази случка ми е от тази година и знам ,че това вече бе сънна парализа. Very Happy
Траян
Траян
Читател
Читател

Posts : 8
Join date : 11.04.2015

Върнете се в началото Go down

Срещи с извънземни и НЛО Empty Re: Срещи с извънземни и НЛО

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите