Мистерика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Скорошен случай на видян жив динозавър

Go down

Скорошен случай на видян жив динозавър Empty Скорошен случай на видян жив динозавър

Писане by Георги Пет 23 Окт 2015, 06:51

История изпратена до американския блог Phantoms & Monsters.

Бе Април 2011 и аз вървях по "У. Дейвид Стрийт" в град Хебронвил, Тексас към дома на един приятел, бе 17:45. Тъкмо бях приключила работа. От едната страна на пътя видях, че се вдига прах във въздуха от нещо което се движи през полето. Спрях се, за да видя какво ще излезе на пътя.

На около 10-12 метра пред мен се появи нещо което мога само да опиша като малък Тиранозавър Рекс висок около 1.20-1.50 метра. Не спря да тича, мина през пътя и се скри в по-малкото поле от другата страна. Бе червено-кафяв, ходеше на два крака и имаше дълга опашка, която беше изправена докато тичаше. Няма начин да бе местен гущер. Изглеждаше много като тази играчка, снимка на която намерих онлайн:

Скорошен случай на видян жив динозавър SegaTrex

Никой не ми вярва, а моите приятели и роднини мислят, че съм объркала някой гущер за динозавър, но аз знам какво видях. Мисля, че в района има непознати и много странни създания. Моят бивш съпруг ми е разказвал за огромни птици и ходещи сенки, които той и други хора са виждали в ранчо на юг от Хебронвил. Той никога не оставаше навън падне ли мрак. По едно време бяха изчезнали няколко крави без никаква следа.

http://misterika.blogspot.bg/2015/10/blog-post_23.html
Георги
Георги
Главния
Главния

Posts : 1201
Join date : 10.04.2015

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите