Мистерика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7 паранормални човешки способности

Go down

7 паранормални човешки способности Empty 7 паранормални човешки способности

Писане by Георги Чет 03 Мар 2016, 07:33

Тези способности не са признати от науката, въпреки това аз съм склонен да ги смятам за реални - поне някои хора сигурно притежават една или няколко от тях.

Би-локация

Способността да си на две (или повече) места едновременно. Има няколко християнски светци, които са били на две места по едно и също време. Аз обаче няма да разкажа техните истории, вместо това ще спомена един друг "светец" (светец поне за някои). Твърди се, че веднъж през 1923 Владимир Илич Ленин е бил в работния си кабинет в Москва и се е занимавал с разни документи. Хора са го видели там. В същото време други хора са го видели в Горки, където е лежал болен.

7 паранормални човешки способности P1-4

Телепатия

Възможността да общуваме чрез мислите си. Мисля, че това е способността, която е най-разпространена сред хората. На практика всеки я има в по-голяма или по-малка (латентна) степен.

Ясновидство

Способността да получим информация за човек, предмет, място по някакъв свръхестествен начин. За жалост в полето на екстрасенсите и предсказателите има твърде много измамници. Това е така, защото се изкарват пари от тази работа.

7 паранормални човешки способности P3-3

Телекинеза

Възможността да преместваме предмети само със силата на мисълта си.

7 паранормални човешки способности Ppp

Автоматично писане

Някои хора твърдят, че могат да са нещо като предавател за думите на други същества било то духове или извънземни. Тези хора сядат и започват да пишат различни неща на лист. От всичките възможности в списъка, тази ми се струва най-съмнителна, но все пак не отричам, че може да има реални такива случаи.

Паранормална емпатия

По принцип емпатията (съчувствието) е нещо нормално. Често и на нас ни става тъжно като видим някой да плаче. Ние съпреживяваме емоциите на другите. Някои хора обаче крият дълбоко в себе си своите чувства. Паранормална емпатия е такава способност чрез която може да се усетят и тези скрити и подтиснати настроения. От всичките изброени в този списък способности, мисля, че това е най-лесно обяснимата. Хората често несъзнателно се издават чрез жестове, поза на тялото, лека интонация в гласа. Хората притежаващи "паранормална" емпатия всъщност съзнателно или не улавят тези издайнически знаци.


Пътуване извън тялото

Казват, че някои хора могат да напускат тялото си и да пътуват из света. Обикновено това става докато спят. Чувал съм, че това е опасно, докато душата ти броди, може някой друг да се вмъкне в тялото ти - примерно някой демон.

7 паранормални човешки способности P7-3

http://misterika.blogspot.bg/2016/03/7.html
Георги
Георги
Главния
Главния

Posts : 1201
Join date : 10.04.2015

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите