Мистерика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Брекзит пречи на разкриването на истината за НЛО

Go down

Брекзит пречи на разкриването на истината за НЛО Empty Брекзит пречи на разкриването на истината за НЛО

Писане by Георги Нед 04 Юни 2017, 06:31

През 2013 властите във Великобритания разсекретяват редица документи свързани с наблюдения на НЛО. Малко след това се установява, че мистериозно са пропуснати 18 документа. Правителството обещава да поправи този пропуск "съвсем скоро" - още през следващата 2014. Постоянно обаче изникват разни пречки и ето че няколко години по-късно въпросните 18 случая са все така недостъпни.

Най-новата причина, която настоящото правителство на Тереза Мей е изтъкнала са извънредните избори в "Обединеното" кралство, които ще се проведат на 8 юни. До тях се стигна в резултат на Брекзит, малоумното решение, което англичаните взеха на миналогодишния референдум.

Брекзит пречи на разкриването на истината за НЛО May-570x320

Мислех да използвам тази новина, за да нахейтя англичаните заради Брекзита, но знам, че той е просто оправдание да не пускат публично тези 18 документа. Ако не бяха изборите, щеше да се намери друга причина за отлагане, както се случваше в предишните години. А какво общо имат изборите с тези документи? Нима съдържанието им е толкова сензационно, че хората масово да се откажат да гласуват? Един вид - "ето доказателства, че извънземните наистина съществуват, а вие ме карате да ходя да гласувам за някакви си безлични политици". С това поредно отлагане все повече започвам да си мисля, че може би в документите наистина има важни неща, дано все пак някой ден видят бял свят.

http://misterika.blogspot.bg/2017/06/blog-post.html
Георги
Георги
Главния
Главния

Posts : 1201
Join date : 10.04.2015

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите