Мистерика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Вашето хоби

4 posters

Go down

Вашето хоби Empty Вашето хоби

Писане by Станислав Съб 11 Апр 2015, 12:55

Разкажете за любимото си хоби. Може да почерпим вдъхновение един от друг.

Аз последно време си направих хранилка за птици от старо шише, на което му пробих дупка. Закрепил съм го на прозореца на блока ми и от време на време снимам птиците, които идват. Храня ги със суров, безсолен слънчоглед. Не ядат много, така че не излиза скъпо. В края на деня обикновено са изяли шепата слънчоглед, която им сипвам. За сега са идвали гълъби, синигери, кос, врабчета. Чакам нещо по-екзотично. Надявам се след време някоя птица да си направи гнездо на близкото дърво или направо на перваза Smile
Станислав
Станислав
Любител на паранормалното
Любител на паранормалното

Posts : 304
Join date : 08.04.2015

Върнете се в началото Go down

Вашето хоби Empty Re: Вашето хоби

Писане by Георги Съб 11 Апр 2015, 14:16

Пиенето на бира Razz Това обаче май не е много за раздела "Спорт" Smile
Георги
Георги
Главния
Главния

Posts : 1201
Join date : 10.04.2015

Върнете се в началото Go down

Вашето хоби Empty Re: Вашето хоби

Писане by nitroto Съб 11 Апр 2015, 18:11

Хобито ми е спорта.Най-много карам колело,плувам,ходя на лостове и на фитнес.
nitroto
nitroto
Конспиратор
Конспиратор

Posts : 83
Join date : 08.04.2015
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Вашето хоби Empty Re: Вашето хоби

Писане by pajak Съб 11 Апр 2015, 22:11

Георги написа:Пиенето на бира Razz Това обаче май не е много за раздела "Спорт" Smile
Щом провеждат състезание ,значи може да мине и за спорт Smile

pajak
Любител на паранормалното
Любител на паранормалното

Posts : 261
Join date : 10.04.2015

Върнете се в началото Go down

Вашето хоби Empty Re: Вашето хоби

Писане by pajak Съб 11 Апр 2015, 22:34

Curiosity написа:Разкажете за любимото си хоби. Може да почерпим вдъхновение един от друг.

Аз последно време си направих хранилка за птици от старо шише, на което му пробих дупка. Закрепил съм го на прозореца на блока ми и от време на време снимам птиците, които идват. Храня ги със суров, безсолен слънчоглед. Не ядат много, така че не излиза скъпо. В края на деня обикновено са изяли шепата слънчоглед, която им сипвам. За сега са идвали гълъби, синигери, кос, врабчета. Чакам нещо по-екзотично. Надявам се след време някоя птица да си направи гнездо на близкото дърво или направо на перваза Smile

Аз навремето си бях опитомил чайка.Тогава живеех на квартира на тавански етаж и тя идваше до капандурата на покрива.Хранех я редовно.Взеха да идват и други чайки когато я хранех.Обаче интересното беше ,че докато не изгони всички чайки наоколо не започваше да се храни Smile Гледаше ме странно сякаш чакаше признание за това ,че ги е изгонила Smile Казваше се Гошо Smile Можех да я позная сред многото други със сигурност Smile

pajak
Любител на паранормалното
Любител на паранормалното

Posts : 261
Join date : 10.04.2015

Върнете се в началото Go down

Вашето хоби Empty Re: Вашето хоби

Писане by pajak Съб 11 Апр 2015, 22:45

nitroto написа:Хобито ми е спорта.Най-много карам колело,плувам,ходя на лостове и на фитнес.
Аз също много карам велосипед.Това ми е 17 подред велосипед през годините.Имал съм почти всички по известни марки велосипеди. Преди време се занимавах с Йога.Също и с лостове и леки тежести.Правех 16 коремни подред на лоста.Лицеви опори около 100.Можех да бягам без да спирам дълго време.Плуване гмуркане по слабо.Сега натоварването в професията и една физарядка сутрин ми е достатъчно Smile

pajak
Любител на паранормалното
Любител на паранормалното

Posts : 261
Join date : 10.04.2015

Върнете се в началото Go down

Вашето хоби Empty Re: Вашето хоби

Писане by nitroto Нед 12 Апр 2015, 19:46

pajak написа:
nitroto написа:Хобито ми е спорта.Най-много карам колело,плувам,ходя на лостове и на фитнес.
 Аз също много карам велосипед.Това ми е 17 подред велосипед през годините.Имал съм почти всички по известни марки велосипеди. Преди време се занимавах с Йога.Също и с лостове и леки тежести.Правех 16 коремни подред на лоста.Лицеви опори около 100.Можех да бягам без да спирам дълго време.Плуване гмуркане по слабо.Сега натоварването в професията и една физарядка сутрин ми е достатъчно Smile
Аз сега карам четвъртия ми велосипед.То аз от всичко съм имал по малко защото умея много да ги пазя.
nitroto
nitroto
Конспиратор
Конспиратор

Posts : 83
Join date : 08.04.2015
Age : 25

Върнете се в началото Go down

Вашето хоби Empty Re: Вашето хоби

Писане by Станислав Пет 12 Юни 2015, 12:25

В един малък буркан започнах да събирам стотинките, които намирам на улицата. За сега имам шест пъти по 1 и един път от 2 стотинки. Вярвам в поверието, че намерена стотинка на пътя е късметче, а сега си събирам буркан пълен само с такива Smile

За сега още един човек ми помага и се включи в начинанието.
Станислав
Станислав
Любител на паранормалното
Любител на паранормалното

Posts : 304
Join date : 08.04.2015

Върнете се в началото Go down

Вашето хоби Empty Re: Вашето хоби

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите