Мистерика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Странен летящ хуманоид от миналия месец

Go down

Странен летящ хуманоид от миналия месец Empty Странен летящ хуманоид от миналия месец

Писане by Георги Сря 19 Апр 2017, 05:00

Тази история е изпратена до блога Phantoms and Mosnters.

"Аз съм вдовица с дъщеря и през септември 2016 се преместихме от Охайо в провинциален Уисконсин. Не след дълго започнахме да чуваме редовно пляскане на крила. Тези звуци идваха от към реката, която се намира недалеч от къщата ни. Обикновено това се случваше късно нощем. Често виждахме и някаква оранжева светлина сред дърветата край реката. Цяла зима продължиха "плясканията" и появата на светлините. Виждала съм как оранжевото сияние се движи нагоре-надолу по реката.

Тогава, на 17 март т.г. видях какво предизвиква тези неща. Над дърветата край реката се рееше огромно летящо същество. Бе ранна вечер и добре виждах силуета му спрямо небето. То спря насред въздуха (както насекомите правят). Очите му бяха огромни оранжеви светлини и то гледаше право към мен. Бях на верандата и се втурнах веднага вътре. Извиках дъщеря ми, но междувременно създанието бе изчезнало."

Допълнителни подробности. С тази жена е разговарял паранормален изследовател по телефона. Потвърдила е, че хуманоидът донякъде напомня повече на насекомо (пеперуда, пчела), а не толкова на птица. Отстрани са стърчали тънки израстъци (пипала?). Освен това жената твърди, че в дома ѝ има чуждо присъствие - на три пъти е виждала нещо като сенки. За жалост е отказала да бъде посетена на място от изследователя.

Тази история като много други подобни оставя повече въпроси, отколкото дава отговори. Измисля ли си госпожата? Ако не, има ли връзка между сенките в дома ѝ и странни криптид над реката? Възможно ли е това да е просто нечий дрон?

http://misterika.blogspot.bg/2017/04/blog-post_19.html
Георги
Георги
Главния
Главния

Posts : 1201
Join date : 10.04.2015

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите