Мистерика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ателие за creepypasta

2 posters

Go down

Ателие за creepypasta Empty Ателие за creepypasta

Писане by Станислав Пон 13 Апр 2015, 11:24

За повечето от Вас това може би е нов жанр, но веднъж захванете ли се с него, става интересен за дълго време.

Тук ще може да се упражнявате да пишете своите първи кратки страшни истории, да обсъдите тези на другите и да получите съвети от нашия специалист - MoonWatcher. Не се страхувайте да опитвате. Единственото условие е да са кратки и поне малко страшни.
Станислав
Станислав
Любител на паранормалното
Любител на паранормалното

Posts : 304
Join date : 08.04.2015

Върнете се в началото Go down

Ателие за creepypasta Empty Re: Ателие за creepypasta

Писане by Станислав Пон 13 Апр 2015, 12:32

Първи опит.

Поредната ми млада съпруга си събра багажа и ме напусна. Бях ѝ казал, че говоря насън, но не беше готова да чуе гласовете, които ми отговаряха в мрака. Щом не се разбира с приятелите ми, няма да има и парите ми.
Станислав
Станислав
Любител на паранормалното
Любител на паранормалното

Posts : 304
Join date : 08.04.2015

Върнете се в началото Go down

Ателие за creepypasta Empty Re: Ателие за creepypasta

Писане by MoonWatcher Пон 13 Апр 2015, 14:12

Добра работа, добре се ориентираш. Трябват ти малко повече тренировки в микропастата, но за първи опит е добре.

Ето и нещо от мен:

(препоръчително за 14+)

Смятам филмите на ужасите за толкова неубедителни. Духове, демони, убийци-психопати, и тези дървени актьори… Много по приятно и интересно е да забиеш ножа в плътта на жертвата, да усетиш топлата ѝ кръв по пръстите си, да чуеш и да видиш на живо плача, страха и молбите ѝ, а накрая с един замах да прережеш гръкляна ѝ… Всеки убиец знае това.
MoonWatcher
MoonWatcher
The Creepypaster
The Creepypaster

Posts : 38
Join date : 08.04.2015
Location : Under the Moon

Върнете се в началото Go down

Ателие за creepypasta Empty Re: Ателие за creepypasta

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите