Мистерика
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Променящо формата си същество на мексиканската граница

Go down

Променящо формата си същество на мексиканската граница Empty Променящо формата си същество на мексиканската граница

Писане by Георги Съб 17 Дек 2016, 05:40

История случила се посред бял ден. При такива случаи, освен ако човекът нарочно не си измисля, не може да се каже, че се е заблудил в тъмното и не е видял добре.

"Аз съм от Мишън, Тексас, на 5 минути от мексиканската граница. Един ден си карах колелото наоколо. Има доста черни пътища намиращи се между къщата на майка ми и реката Рио Гранде, която разделя Мексико и САЩ. По този специално път съм минавал няколко пъти, почти няма трафик. Почти винаги съм само аз на пътя. Това се случи посред бял ден.

Бях на около 3 километра от къщата на майка ми. Погледнах през рано и видях човек облечен в бяло - предполагам в нещо като спортни панталони и пуловер. Той тичаше зад мен покрай прашния път. Аз леко се уплаших, това е ненаселен район, бях сам с този зад мен. Затова настъпих педалите. След съвсем малко отново се обърнах, но този път не видях човек - видях нещо като вълк или аляскско хъски. Животното бе изцяло бяло.

Направо скочих на педалите и ги завъртях със всички сили. Обърнах се още веднъж, но нямаше нищо зад мен - нито човек, нито вълк.

След време пак минавах по този път, но вече нищо подобно не ми се случи."

http://misterika.blogspot.bg/2016/12/blog-post_17.html
Георги
Георги
Главния
Главния

Posts : 1201
Join date : 10.04.2015

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите